Stavebniny Dagmar Sovová

Kontejnerová doprava, Štěrky & písky, Půjčovna stavebního nářadí, Zemní práce

Po - Pá 7:00 - 16:00
So         8:00 - 11:00

Objednávky
Mob.: 777 307 897

Zemní práce
Mob.: 774 364 632

Kalkulační programy

Věděli jste o tom, že u spousty firem existují výpočtové kalkulační programy s kterými si zvládnete vypočítat spotřeby jednotlivých materiálů na Vaši rekonstrukci či stavbu? Zde jsou uvedeny odkazy na stránky společností, kde výpočtové programy můžete buď sami použít, nebo zadáte parametry a pracovníci Vám je nakalkulují.

TONDACH VÝPOČTOVÝ PROGRAM

je samoobslužný, jednoduchý na ovládání s možností výpočtu 11 typů základních střech pro 12 typů pálených střešních tašek a jejich příslušenství. Pragra obsahuje ceník krytiny a doplňků, který je možno, tak jako celý program, aktualizovat přes internet. Nově zahrnuje program i možnost výpočtu zdících materiálů TONDACH. Součástí je také online nápověda s video návodem pro používání programu.

TONDACH VÝPOČET STŘECHY ZDARMA

kde Vám odborníci ze společnosti Tondach spočítají potřebu keramických i nekeramických prvků střechy, vše v uceleném systému se zárukou kvality. Pro výpočet je ovšem nutná projektová dokumentace k Vaší střeše a to v elektronické podobě ve formátu PDF, DWG nebo JPG.

KMBETA VÝPOČET STŘECHY

je to stejné akorát v bledě modrém jako u Tondachu. Máte možnost zde sami vypočítat spotřebu materiálů na střechu nebo na stejné stránce níže můžete požádat odborného specialistu z firmy KMBeta o výpočet. Opět si zde orientačně vypočítáte i náklady podle typu a velikosti střechy. Tato služba existuje i v programu, který lze stáhnout do počítače.

HELUZ PROGRAMY

Heluz pak vytvořil svých programů pro usnadnění Vaší stavby více. Prvním z nich je PROGRAM CIHLA 2012, pomocí kterého si můžete vytvořit informativní cenovou nabídku na svou stavbu včetně výpočtů SB cihel. K funkčnosti kalkulačního programu je nutné si stáhnout aktuální ceník! Dále je tu PROGRAM KOMÍN, kde si lze lehce spočítat cihelné komínové těleso. Pro ty, kdo si neví rady se zateplením, je tu PROGRAM TEPELNÁ TECHNIKA, který je zatím v beta verzi, ale i tak třeba dobře poslouží. Jsou zde konstrukční detaily s vyhodnocením tepelných vazeb.

YTONG KALKULAČNÍ PROGRAM

pokud chcete ihned vědět, kolik stavebního materiálu Ytong budete na Vaší stavbě potřebovat. V rámci práce s programem můžete využívat několik předdefinovaných funkcí pro automatizovaný výpočet. Spočítejte si vše našim jednoduchým programem Xella 2010. Získáte tak okamžité informace o spotřebě a ceně materiálů Ytong. Jedinou podmínkou je registrace na stránkách společnosti.

RIGIPS KALKULAČNÍ PROGRAM

který lze využít pro všechny sádrokartonové systémy i jiných značek. Od příček jednoduše i dvojitě opláštěných až po podhledy. Nemusíte nic stahovat do počítače, vše se dozvíte na webových stránkách.

 

Produkty

To, co skutečně odlišuje výrobky Floria od ostatních, jsou například hydratační složka Aqua Cell, přírodní hnojivo Guano, mikroprvky u...
AGRO CS je ryze českou společností, založenou v roce 1992. V té době navázala na činnost Agropodniku Česká Skalice, který sloužil...
Stavební ocel, jako jsou roxory, kari sítě a k nim potřebné vázací a rádlovací dráty. 
KAMENA Brno vám nabízí široký sortiment zboží pro inženýrské stavby, terénní práce a úpravy zahrad nebo parků. Díky ambicióznímu vylepšování...
Společnost BRAMAC Dachsysteme International Gmbh disponuje 13 závody v 11 zemích Evropy. Společnost BRAMAC byla založena v roce 1966 spojením...

Facebook